خدمات

ساخت و بازسازی یاتاقان

ياتاقانهاي بابيتي به عنوان تکیه گاه اصلی شفت و اجزای متصل به آن از جمله اجزاي مهم در پمپ ها، کمپرسورها، ژنراتورها و توربين ها ميباشد. تمامی واحد های مهم صنعتی کشور از جمله صنایع نیروگاهی، صنایع پتروشیمی، صنایع پالایشگاهی، مناطق نفت خیز ایران، صنایع هوایی، خطوط انتقال نفت و گاز، مجتمع های کشت و صنعت نیشکراز جمله مهمترین مشتری های مهم این مجموعه میباشند.

CNC

شرکت سازه های یاتاقان شهریار با داشتن ماشین های کنترل اتوماتیک نظیر فرزهای CNC سه و چهار محور ، تراش CNC و وایرکات ۵ محور امکان ساخت قطعات با دقت بسیار بالا را دارا می باشد .

طراحی مهندسی

شرکت سازه های یاتاقان شهریار با داشتن مهندسین با تجربه و استفاده از نرم افزارهای روز دنیا نسبت به مدل سازی و تهیه نقشه قطعات و طراحی فیکسچرهای مورد نیاز جهت پروسه ساخت اقدام می کند.

کنترل کیفی

شرکت سازه های یاتاقان شهریار با در اختیار داشتن پرسنل تحصیلکرده و دوره دیده در زمینه کنترل کیفیت و بهره گیری از ابزار های اندازه گیری دقیق و دستگاه ابعاد برداری CMM و Optic و همچنین تست های غیر مخرب مایع نافذ (PT) و اولترا سونیک (UT) کلیه قطعات تولیدی را از نظر ابعادی و کیفیت مورد بررسی قرار می دهید.

ماشین کاری

شرکت سازه های یاتاقان شهریار با بهره گرفتن از تکنسین های تراش کار و فرز کار با تجربه در زمینه ساخت و بازسازی یاتاقان های لغزشی ( ژورنال بیرینگ ، تراست بیرینگ ، تراست ژورنال بیرنیگ ، لاینر بیرینگ ، تیلتینگ پد ، تراست پد ، ... ) ، انواع سیل و ... توان ارائه خدمات به کلیه مشتریان دارد .

ریخته گری

فرآیند ریخته گری در شرکت سازه های یاتاقان شهریار به صورت سانتروفیوژ و در ابعاد و ظرفیت های مختلف و مطابق آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شود .