درباره ما

شرکت دانش بنیان سازه های یاتاقان شهریار (سهامی خاص) با تابعیت ایرانی در سال 1380 فعالیت خود را در بخش خصوصی آغاز نمود و بعنوان مجموعه ی، ارائه کننده خدماتِ مشاوره مهندسی، بابیت ریزی ، بازسازی و ساخت انواع یاتاقان های سبک و سنگین لغزشی با پوشش بابیت، توانسته است با بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد تعامل نزدیک با مشتریان، خدمات متنوع ، کارساز و موثری را برای خودکفایی صنایع مختلف کشور در زمینه تامین و رفع نیاز انواع یاتاقان بابیتی فراهم سازد. شرکت سازه های یاتاقان شهریار در سال 1387 پس از دریافت گواهی عضویت از انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران به خانواده بزرگ صنعت نفت ایران پیوست همچنین درسال 91 مفتخر به دریافت گواهینامه  ISO9001 : 2008  در زمینه تولید یاتاقان و سیل هایBi-metal  و Tri-metal از شرکت BCI (British Certifications Inc) هستیم.

اصلی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های گروه سازه های یاتاقان شهریار را در بازسازی و ساخت می‌توان به صورت موارد زیر برشمرد:

  • تولید انواع یاتاقان بدون محدودیت ابعادی تا قطر 7 متر
  • تولید انواع یاتاقان بدون محدودیت سرعت دوران تا 60000 دور بر دقیقه
  • تولید انواع Thrust به صورت Bi-metal، دولایه ( روکش بابیت پایه قلع و پایه مس)، سه لایه ( Tri-metal)

محصولات


Labyrinth Seals and Carbon Seal

Cross Head Shoe Bearings

Liner Bearings

Tilting Pad Thrust Bearings

Tilting Pad Journal Bearings

خدمات


ساخت و بازسازی یاتاقان

ياتاقانهاي بابيتي به عنوان تکیه گاه اصلی شفت و اجزای متصل به آن از جمله اجزاي مهم در پمپ ها، کمپرسورها، ژنراتورها و توربين ها ميباشد. تمامی واحد های مهم صنعتی کشور از جمله صنایع نیروگاهی، صنایع پتروشیمی، صنایع پالایشگاهی، مناطق نفت خیز ایران، صنایع هوایی، خطوط انتقال نفت و گاز، مجتمع های کشت و صنعت نیشکراز جمله مهمترین مشتری های مهم این مجموعه میباشند.

CNC

شرکت سازه های یاتاقان شهریار با داشتن ماشین های کنترل اتوماتیک نظیر فرزهای CNC سه و چهار محور ، تراش CNC و وایرکات ۵ محور امکان ساخت قطعات با دقت بسیار بالا را دارا می باشد .

طراحی مهندسی

شرکت سازه های یاتاقان شهریار با داشتن مهندسین با تجربه و استفاده از نرم افزارهای روز دنیا نسبت به مدل سازی و تهیه نقشه قطعات و طراحی فیکسچرهای مورد نیاز جهت پروسه ساخت اقدام می کند.